VIANOČNÝ DAR

Radostné Vianoce: Dar pre Centrum pre deti a rodiny v Istebnom

Vianočná Dobročinnosť: Darovanie radosti deťom v Centre pre deti a rodiny v Istebnom

Tento rok sme sa rozhodli venovať osobitnú pozornosť pomoci potrebným. Namiesto tradičného venovania pozornosti našim obchodným partnerom, sme sa s láskou rozhodli prispieť deťom v CDR v Istebnom.

S radosťou sme v sprievode detí podnikli výlet do mesta Martin, otvárajúc im dvere k nekonečným možnostiam vianočného nakupovania. Vidieť ich oči jasajúce pri výbere nového oblečenia a predmetov, ktoré si dlho priali, nám napĺňalo srdce teplom a radosťou. Chlapci dokonca navštívili Barbershop , čím sme podporili ich sebapoznanie a radosť z vlastnej podoby.
Účasť pana Konateľa Martina Šimurdu s jeho manželkou Renátkou na tomto výlete ešte umocnila atmosféru radosti a solidarity.
Po náročnom, ale veľmi šťastnom dni sme sa s deťmi vybrali na chutný obed do nedalekého McDonald's. Atmosféra bola plná smiechu, radosti a vďačnosti. Deti nám vyjadrovali svoju vďačnosť a my sme cítili hlbokú radosť, že sme mohli priniesť úsmev na ich tváriach v čase Vianoc, kedy by inak trávili čas bez rodiny.
Veríme, že vianočná radosť sa najviac šíri vtedy, keď ju môžeme podeliť s tými, ktorí ju potrebujú najviac. S úprimnou vďačnosťou ďakujeme našim obchodným partnerom za ich podporu, ktorá nám umožnila prispieť tam, kde bola skutočne potrebná.

Všetkým prajeme krásne a naplnené Vianoce!